Naše služby

Čištění interiéru aut

Čištění interiéru aut v Hradci Králové nebylo nikdy jednodušší. Aby Vaše vozidlo neztrácelo hodnotu a cítili jste se v něm jako doma, je úkol přesně pro nás..
 

Mytí a čištění karavanů

Používáme stejné, či obdobné technologie jako při čištění a mytí automobilů, tím dosahujeme špičkových výsledků i u karavanů. Tepování čalounění, mytí a dezinfekce interiéru, mytí a ochrana exteriéru. 

Čištění bytových interiérů

Bytovým interiérům věnuji stejnou péči jako interiéru vozidel. Čištění interiéru, čištění čalounění a sedaček. Používám stejně šetrné technologie jako při čištění aut.

Ruční mytí karoserie aut

Doby, kdy si motoristé myli svoje auta u řeky jsou nenávratně pryč. Nebojte se svěřit váš vůz do naší péče a my se o vše postaráme.   

 

Renovace světel

Po čase mohou Vaše světlomety mohou mít sníženou svítivost. Za pomocí speciálního pracovního postupu, světlomety opět rozjasníme a zakonzervuje pro větší výdrž proti povětrnostním vlivům.
 

Leštění a renovace laku

Exteriér, potažmo lak auta je první co člověk vidí a následně hodnotí celý automobil. Aby jste měli svoji káru opět v lesku, je třeba ji řádně vyleštit a zakonzervovat.
 

Keramická ochrana laku

Nejodolnější ochrana laku. Zabrání stárnutí laku, chrání před UV zářením, povětrnostními vlivy a zabraňuje vzniku drobným škrábancům. Výborně odpuzuje vodu a nečistoty.