Čištění interiéru aut

Profesionální čištění interiéru v Hradci Králové.

Stejně jako karoserie, tak i interiér vyžaduje pravidelnou péči. Čištění interiéru aut Hradec Králové nebylo nikdy jednodušší. Pokud chcete aby Vaše vozidlo neztrácelo hodnotu a cítili jste se v něm jako doma, nezapomínejte na profesionální péči o interiér.
To máte vnitřní plasty, textilní a kožené čalounění, koberce, skla… O vše se postaráme za pomocí profesionální techniky a chemie. Samozřejmostí je obnovení zašlých plastů, provonění interiéru a i neoblíbené odstraňování zvířecích chlupů. Vyčištěný interiér doporučujeme ošetřit například keramickým povlakem, aby následná údržba byla jednodušší a odolnost povrchů proti znečištění větší.

Ruční mytí aut

Profesionální ruční mytí a dekontaminace karoserie aut a karavanů Hradec Králové

Doby, kdy si motoristé myli svoje auta u řeky jsou nenávratně pryč. Nebojte se svěřit váš vůz do naší péče a my se o vše postaráme. Je všeobecný fakt, že ruční mytí je daleko šetrnější než automatické kartáčové myčky.
Během mytí je používána profesionální car-friendly i eco-friendly chemie a pomůcky, aby nedošlo k poškození laku. Užijte si volný čas a svěřte svůj vůz do rukou profesionálů ve svém oboru.

Leštění a renovace laku

Strojní leštění a renovace laku vozidel v Hradci Králové.

Exteriér, potažmo lak auta je první co člověk vidí a následně hodnotí celý automobil. Postupem času lak „stárne“ a pokud mu nedáváme náležitou péči, rychle degraduje. Na povrchu ulpívá náletová rez, asfalt, zbytky hmyzu a díky těmto nečistotám ztrácí lak svůj lesk a barvu.
Aby jste měli svoji káru opět v lesku, je třeba ji řádně vyleštit a zakonzervovat. K tomuto využíváme špičkové stroje RUPES a FLEX, kterými lak zbavíme škrábanců a zakonzervujeme voskem, či keramickým povlakem. Pokud nevíte co vybrat, nebojte se nás kontaktovat pro nezávaznou konzultaci.
V případě nevratného poškození laku jsme schopni zajistit i opravu laku lakováním, případně zajistíme i klempířské služby.

Mytí a čištění karavanů

Profesionální mytí a čištění karavanů a obytných vozů Hradec Králové

Zájem o kempování v obytných vozech a karavanech roste. Proto zařazujeme mytí a čištění karavanů do naší nabídky. Vzhledem k tomu, že jak obytný vůz, tak i karavan vlastníme, víme přesně co potřebují za péči. Používáme stejné, či obdobné technologie jako při čištění a mytí automobilů a tím dosahujeme špičkových výsledků i u karavanů. Tepování čalounění, mytí a dezinfekce interiéru, mytí a ochrana exteriéru. Vše jak znáte z naší klasické nabídky. Více info o rozsahu a ceně naleznete v ceníku.

Ostatní

rozleštění a ošetření světlometů aut

Mezi další naše služby patří samozřejmě i tzv. rozleštění světlometů a jejich následná konzervace. Dále nabízíme veškeré servisní služby osobních vozidel, včetně kompletní správy vozového parku, zajištění STK.

Čištění koberců a čalounění

Profesionální čištění interiéru v domácnosti, nebo kanceláři.

Profesionální mokré čištění sedacích souprav, čištění koberců, čištění matrací, křesel v Hradci Králové a okolí. Nabízíme několik možností čištění. Suché, za pomocí pěny a výkonného vysavače, mokré extrakční čištění a nebo hloubkové čištění pomocí páry. Vždy vám rádi pomůžeme s výběrem nejúčinnějšího a nejšetrnějšího způsobu čištění. Díky letitým zkušenostem z interiéry automobilů a karavanů, jsme schopni váš domov proměnit v oázu čistoty.